Hakkımızda

 

Grubumuzun ısıtma sektöründeki faaliyeti yaklaşık 25 yıl önce İstanbul’da başlamıştır.Cuarz ısıtıcıların kullanımının ev-ofis alanlarında talep görmesi firmamızın da bu alanda pratik kullanılabilen ayaklı ve duvara montaj dekoratif uzun ısıtıcı modelini Türkiye’de ilk olarak geliştirip piyasaya sunarak yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Ürünün ekonomik , pratik uygulanabilir ve taşınılabilir olması çok kısa sürede kullanılan  alanda ısıyı hissettiren (yayan) olmasıyla ülkemizde ilgi ve  beğeniyle kullanıma girmiş ve benimsenmiştir.

Özel helezonik sargılı (25-5) krom tel ile üretilen bu ısıtıcıların kullanım ömürlerinin az olması çalışma alanının sınırlı kullanımı neticesinden dolayı firmamız bu alana ekonomik, uzun ömürlü ve her yönde kullanılabilen  (Dik, Yatık, Çapraz) ve  enerji hatlarında mevcut  tesisatları zorlamayan enerji yükünü kaldıran ısıtma teknolojisi harikası COLONİ CARBON İNFRARED ısıtıcıyı siz değerli müşterilerimize  iftiharla sunmanın gururunu yaşıyoruz.

COLONİ carbon ısıtıcılar orta dalgada ısıma yaparlar.Elektrik enerjisinin tamamını kullanarak % 94 ısıma % 6 konveksiyon yoluyla ısı enerjisine çevirerek ısıtma ortamı sağlar. Havayı kurutmaz homojen ısı yayar.

Grubumuz COLONİ markasını ısıtma  sektörüne özgün tasarımlarıyla, kullanım alanlarına uyumlu görsel pratik kullanılabilirliğiyle, dizayn etmiş olduğu modelleriyle siz müşterilerimize sunmanın gururuyla hizmet  vermeye devam etmenin kutsal bir görevimiz olduğu bilincini taşımaktayız.

COLONİ ailesi olarak rakiplerimizden farklı yanımız kaliteli  hizmet ve yerli oluşumuzdur. En önemlisi siz değerli müşterilerimizle yolumuza beraber yürümemiz, var olmamızdır.